Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
o nás


Jsme nezisková organizace, založená za účelem podpory rodin a seniorů. Našim posláním je pomáhat sociálně slabým, seniorům a vyloučeným sociálním skupinám.

Každoročně spolupracujeme na realizaci zdravotní osvětové kampaně „Dny Dětské Onkologie“ a „Brno na Růžovo“. Svou podstatou jsme organizací, která pomáhá se šířením osvěty, která pomáhá s prevencí.

Současné trendy, styl komunikace, rychlost a sdílení informací, chytré telefony, tablety. Všechny tyto technologie mají sloužit lidem, pomáhat jim a usnadňovat práci, ale pro některé mohou být matoucí a uživatelsky nepřístupné.

Jsme tým lidí, kteří se starají o to, abyste měli data vždy po ruce, aby vás neotravovaly zbytečné reklamy a spoty, a aby komunikační prostředí pro vás bylo co nejjednodušší a vaše práce s daty byla příjemnější. Snažíme se, aby moderní technologie lidem sloužily a ne naopak.

Ad fontem působí v oblasti informačních a komunikačních technologií (zkráceně ICT). Specializujeme se na databáze a mobilní aplikace. Zaměřujeme se na práci s daty, dbáme o jejich bezpečnost a maximální využitelnost. Chcete-li se vyznat ve svých datech a mít je přístupná z počítače, tabletu či chytrého telefonu, obraťte se na nás! Připravíme Vám řešení na míru.

Ad fontem se také věnuje organizaci kulturních akcí. Mimo jiné se zaměřením na mezigenerační soužití a podporu mezigeneračních vazeb.


kontakt

Ad Fontem, z.s.
Klecandova 712/11
613 00 Brno – Černá Pole

Marika Hemmerová
+420 727 810 558
info@adfontem.czGDPR


OPIŠTE KONTROLNÍ KÓD

© 2015 - 2021 Ad Fontem